UUENDATUD! Vihmavarjuprojekti elluviimine - STORM Maru Kena Abruka Etnomöll

7. august 2020

Maru Kena Abruka Etnomöll - S/TORM on Etno- ja pärimusmuusika festival võimsa looduse ja põneva ajalooga väheavastatud kaitsealadega väikesaarel Saaremaa rannikul.

Limiteeritud osalejate arvuga sündmuse esimese aasta pealkirjaks on ELEMENDID (vesi-tuli-õhk-maa) ning toimumisaeg 07.-08. august 2020.

Festivali sõnum on tähelepanu viia sünergiale kuidas inimesed saavad loodusega üheskoos toimida, kaaslaseks elemendid, looduse säilitamine, metsade mõju, tuulte, tule ja vee jõud. Et säiliks tasakaal iidsete helide ja laulusõnade saatel veel kaua. Festivalil kindlasti viidatakse keskkonna hoiule, säästvale tarbimisele, ökoturismile, mahetoidule ja käsitöö joogile.

Mainimistväärt on asjaolu et festivali mereliiklus Kuressaare-Abruka vahel tagatud ainult puidust laevadega: Eesti ajaloolise purjelaevaga Hoppet 1926 ning väiksema puidust traditsioonilise purjeka Muhu Uisuga Moonland - reise toetab Saarte Koostöökogu Leader meetme raames.

KAVA:
R 07aug: kl 18:30-00:30. Reigo Ahven Trummishow +džembe kaasamängu vöimalus. Meisterjaan. Martin Vesberg. Puuluup. Etno-DJ Elri.
L 08aug: kl 18:00-00:00. Peeter Rebane ISE, DuoRuut, Etnosfäär, Väliharf merepärimus.

Purjelaevad Abruka sadamas 

Etnomöll, pilt 1

Etnomöll, pilt 2