Esileht
LEADER LEADER Saaremaa ehtne toode LEADER

Uudiseid projekti Sild jälle kokku! edenemisest

Bornholmiga sidemeid pidanud organisatsiooni Balti Sild loomisest on praeguseks möödunud 30 aastat. Meie juhatuse liige Jaanika Tiitson on olnud ise Bornholmil vahetusõpilasena ning tema eestvedamisel kutsuti SKK toel ellu projekt Sild jälle kokku!

Kui koostöö ettevalmistamine Bornholmiga sujub ja mõlemad pooled on edasisest tegevusest huvitatud, siis loodame, et kevadel kiidab SKK üldkoosolek heaks ka koostöö jätkamise Bornolmi saarega Leader meetme toel.

 

Taasiseseisvumise ajal oli Bornholmist saarlastele suur tugi: toimusid õpilasvahetused, saarlased käisid Taanis hankimas oskusi nii erialaselt kui ka ühiskonnakorralduse mõttes, saadi ka materiaalset abi. 
Saarlaste jaoks oli koostöö Bornholmiga justkui kiirendi uue eluga kohanemiseks, mida muul Eestil kasutada polnud. Pärast Eesti Euroopa Liitu astumist jäi koostöö soiku.

Koostööd ettevalmistaval reisil osalesid: Jaanika Tiitson ja Koit Kelder SKKst, Kristiina Maripuu, Anu Vares ja Silvi Teesalu Saaremaa vallast, Marjana Prii Orissaare Gümnaasiumit, Annikki Aruväli ja Eduardo Narbona Kuressaare Muusikakoolist.

Rohkem koostööd ettevalmistava reisi kohta saab lugeda siit.

Toeta SKK tegevust

Võimalik on toetada nii rahaliselt, aineliselt kui ka sõnaliselt. Pakkume rakendust inimestele, kes soovivad vabatahtlikult ühise hüvangu nimel pingutada. Loe edasi...

Saarte Koostöökogu MTÜ
Tallinna tn. 58, 93819 Kuressaare, Saaremaa
Telefon: 506 8287
E-post: info@skk.ee / Saada kiri

Privaatsus ja seaded