SKK liikmete veebikoosolek

13. aprill 2021 / kell: 15:00 kuni 16:00
Veebis

Informatiivne veebikoosolek liikmetele

See kevad pidi tulema teisiti! Pidi tulema nii, et saame kokku, peame koosolekut ja plaani ning tähistame ümmarguse tähtpäeva möödumist meie organisatsiooni asutamisest. Aga on, nagu on ja saame ka teisiti hakkama!

 

2021. aasta kevad on Leader-maastikul kiire aeg ning mitmete protsesside ja tegevuste jätkumiseks on vaja veel enne Jaane mitmeid tähtsaid otsuseid langetada. Seetõttu otsustasime juhatuses, et korraldame 13.04 kell 15 liikmetele veebikoosoleku. Koosolek toimub Google Meet keskkonnas - https://meet.google.com/iey-mbcd-jwo .

 

Räägime sellest, mis otsused on Leader'i tuleviku kohta viimastel nädalatel langetatud, mida ja millal SKK peab tegema, et võimalikult kiiresti saaks meile eraldatavate vahenditega kuulutada välja uued taotlusvoorud.

 

Nüüd aga põhikirja muutmisest

 

Lühidalt öeldes - põhikirja muutmine on vajalik, et tagada SKK töövõime olukorras, kus koosolekute läbiviimine on raskendatud või välistatud. Boonusena kaasneb sellega see, et tulevikus on võimalik tänu põhikirja muutmisele osaleda otsustamisel ka liikmetel, kelle esindajal ei ole võimalik koosolekul osaleda.

 

Selleks, et üldkoosoleku otsus saaks koosolekut kokku kutsumata vastu võetud on vajalik, et KÕIK SKK liikmed hääletaksid kirjalikult otsuse poolt. Loodan, et otsuse vajalikkuses kahtlejaid ei ole :)

  • Kirjale on lisatud otsuse fail (nii .docx kui .rtf formaadis, vastavalt Teie eelistusele ja arvuti võimalustele).
  • Faili tuleb omalt poolt lisada allkirjastaja nimi, esindatava organisatsiooni nimi ja kuupäev.
  • A) Digiallkirjastada otsus ja saata info@skk.ee või B) printida dokument välja, allkirjastada ja toimetada see SKK kontorisse (sobib ka postkasti trepi kõrval).

Küsimuste korral - nii sisuliste kui ka tehniliste puhul - pöörduge julgesti ükskõik, millise tegevtiimi liikme poole!