Esileht
LEADER LEADER Saaremaa ehtne toode LEADER

Maaettevõtluse õppereis Ida-Virumaale

7. aprill 2011

Saarte Koostöökogu koostöös Virumaa Koostöökogu, Kirderanniku Koostöökogu ning Peipsi- Alutaguse Koostöökojaga korraldavad 19. -21. aprill käesoleval aastal MAAETTEVÕTLUSE ÕPPEREISI Ida-Virumaale.

Õppereisi eesmärgiks on vahetada kogemusi ja genereerida uusi ideid väikeettevõtluse edendamiseks maal läbi koostöö ja multifunktsionaalsuse.

Osalema on oodatud nii ettevõtjad kui ka muul viisil maa- ja väikeettevõtlusega seotud isikud. Õppereisi täpse programmi leiate manusest või siit.

3-päevase õppereisi maksumus on Saarte Koostöökogu liikmetele 35 EUR-i ja teistele 50 EUR-i osaleja kohta. Hind sisaldab kõiki õppereisiga seotud kulusid.

Oma osalemissoovist koos lühiselgitusega, kuidas oled nimetatud õppereisi teemaga seotud ,anna palun teada aadressil info@skk.ee hiljemalt 14.04.2011.Grupi koostamisel tehakse valik kõikide osaleda soovinute vahel.

Täiendav informatsioon koolituse kohta SKK nõustaja Sulvi Mungalt telefonil 5621 0102 või sulvi.munk@skk.ee.
Koolitust finantseerib Leader programm.

Toeta SKK tegevust

Võimalik on toetada nii rahaliselt, aineliselt kui ka sõnaliselt. Pakkume rakendust inimestele, kes soovivad vabatahtlikult ühise hüvangu nimel pingutada. Loe edasi...

Saarte Koostöökogu MTÜ
Tallinna tn. 58, 93819 Kuressaare, Saaremaa
Telefon: 506 8287
E-post: info@skk.ee / Saada kiri

Privaatsus ja seaded