Esileht
LEADER LEADER Saaremaa ehtne toode LEADER

Külalised ministeeriumist

14. oktoober 2019

14. oktoobril olid meie tegevuspiirkonnas külas Maaeluministeeriumi Maamajanduse ja konkurentsipoliitika büroost Kai Kalman ja Taavi Kurvits.

Ajakava kohtumiseks on järgmine:

10.30 - 11.45 Kohtumine Metskülas. Metsküla küla selts, lastehoid. Leader projektide tutvustus, arutelu KOV omandis olevate hoonete kasutamise ja lepingute teemal.

12.00 - 14.15 Willa Inga Leisis. Seminar koos lõunasöögiga.

Maaeluministeeriumi esindus tutvus Leisi lähedal vanas Metsküla koolimajas juba aastaid tegutseva MTÜ Metsküla Küla seltsi kastuses oleva hoone ning seal tegutseva seltsi ning lastehoiuga.

Arutati üheskoos viimases Leader taotlusvoorus Metsküla Küla Seltsi taotluse menetlemisel tekkinud vaidluskohta PRIAga, mis tulenes KOV ja seltsi vahel sõlmitud vara tasuta kasutamise lepingust ning toetusest tegeliku kasusaaja küsimusest. Teema on tegelikult laiem ning ei puuduta mitte ainult Metsküla seltsi ja Saaremaad, vaid kõikid valla omandis olevates majades tegutsevaid seltse, kes hoone parendamisse on investeerinud. Ministeerimi esindajad võtsid teema endaga pealinna kaasa ning lubasid PRIAga teemat arutada.

Willa Ingas arutasime üheskoos päevakorralisi tegemisi meie tegevusgrupis ning uurisime MEM esindajatelt uue programmperioodi plaane.

Lisaks SKK tegevmeeskonnale osales kohtumisel ka meie juhatuse liige Jüri Saar.

 

Toeta SKK tegevust

Võimalik on toetada nii rahaliselt, aineliselt kui ka sõnaliselt. Pakkume rakendust inimestele, kes soovivad vabatahtlikult ühise hüvangu nimel pingutada. Loe edasi...

Saarte Koostöökogu MTÜ
Tallinna tn. 58, 93819 Kuressaare, Saaremaa
Telefon: 506 8287
E-post: info@skk.ee / Saada kiri

Privaatsus ja seaded