Koolitused EHTNE võrgustiku märgikandjatele " Turundustrendid 2022"

7. veebruar 2022

Saarte Koostöökogu ja Saare Arenduskeskus ootavad EHTNE märgikandjaid koolitusprogrammi “Turundustrendid 2022”.

Saaremaa Ettevõtlusakadeemia põhjaliku programmi eesmärk on värskendada ja anda täiendavaid teadmisi ning praktilisi oskusi edukaks digiturunduseks, läbi mille kasvatada järjepidevat konkurentsivõimet. 8-osalist programmi viivad läbi parimad praktikud ja tunnustatud koolitajad Eestist.

 

Programmi avasündmus “EHTNE inspiratsioonipäev” toimub kolmapäeval, 16.veebruaril kell 10:00 - 17:00 Saaremaa Veski kaminasaalis.

Osalemine: tasuta; kohtade arv on piiratud; vajalik on eelregistreerimine antud vormil.

Avasündmuse eesmärgiks on mõnusas vabas õhustikus koguda tarkust ning vahetada turunduskogemusi teiste märgikandjatega. Millele tugineda ja mida arendada? Kui hästi me mõistame kellele me seda kõike teeme ehk kes on meie kliendid (sh koostööpartnerid) päriselt – nende vajadused, elustiilid, tootekasutused?

Et saada tagasi igapäevases turundustöös fookus ja inspiratsioon, tuleb appi pikaaegne turundusstrateeg Mari Arnover.

Päeva ülesehitus:

  • Kogume tarkust Turunduse suure pildi vaade eluliste näidetega. Mari Arnover
  • Kogume energiat Lõuna koos praktilise tööga. Vajalik telefon.
  • Kuulame kogemusi Ringkäik  Veski väikeses liköörivabrikus meister Kaupo juhendamiselKohalike heade praktikate jagamine Grete Pastak – kogemuslugu restoran Veski ja Tarmo Virkki- kogemuslugu Lahhentagge
  • Vaba vestlusring Vahetame kogemusi, kogume sisendit järgnevateks koolituspäevadeks ning uuteks ideedeks. Lisaks tutvustame avanevat LEADER digiturunduse meedet ja EES nõustamisprogrammi.

Päeva modereerib Mari Arnover (Brändistrateeg / Kliendiuuringud.ee juht, TÜ Pärnu Kolledži külalisõppejõud Brändi juhtimises ja Teenusedisaini meetodites)

Programmi järgnevad koolitused on praktilistel teemadel - sh pildistamine nutitelefoniga (03.03), müügitekstide kirjutamine (15-16.03), sotsiaalmeedia turundus (31.03, 01.04), kodulehed (26.04), kampaaniad (05.05), Google Business Account (01.03). Koolitustele järgnevad osalejate hetkeolukorra analüüsid.

Koolituskava SIIN

Märtsis ja aprillis aset leidvad koolitused avalikustuvad jooksvalt ning igale koolitusele toimub eraldiseisev registreerimine.

 

Korraldajad: 

Saare Arenduskeskus, maria@sasak.ee

Saarte Koostöökogu, sulvi.munk@skk.ee