Koolitus - Ole kliendile nähtav ja leitav Google Business Profile’iga

22. veebruar 2024

Saarte Koostöökogu korraldab digitarkuste tõstmiseks koolituse EHTNE võrgustiku liikmetele ning kogukonnamajades toodete ja teenuste müügiga tegelejatele.

Neljapäev, 21.märts kell 10.30-12.30

Koolitus toimub: Kuressaare Ametikoolis, ruumis Õ-205

Koolitaja: Hando Murumägi

hmdigital.ee

Kaasa võtta oma sülearvuti. Samuti on arvutiklassis lauaarvutid, mida saab kasutada.

 

 

 

Koolituse eesmärk ja sisu:

Ettevõtte leitavus ning tagasiside Google’i otsingus ja Google Maps’is on muutunud üha olulisemaks. Kas ettevõte on lihtsalt leitav ning sisaldab kliendile kogu vajalikku infot?

Google Business Profile ehk Google ettevõtteprofiil on asi, mis peaks tänapäeval olema igal ettevõttel ja kogukonnamajal. See on koht, kust inimesed saavad ettevõtte kohta lugeda avalikku tagasisidet, vaadata pilte, avamisaegasid ning uurida asukohta Google kaardil. Kui ise enda kontot ei hallata, siis suure tõenäosusega on Google ettevõttest juba automaatselt profiili teinud. See tähendab, et see võib elada täiesti oma elu ning paljud kasulikud funktsioonid on kasutamata.

Koolitusel räägime läbi, kuidas oma ettevõtteprofiili loomisega alustada ning mida on oluline meeles pidada selle edasise haldamise juures. Samuti jagatakse nippe, kuidas oma profiili optimeerida ning Google otsingus teistest esile tuua.

Läbides koolituse:

  • oskad teha enda ettevõttele Google ettevõtteprofiili;
  • tead, kuidas ja kust muuta ettevõtte kohta käivat infot;
  • tead mille alusel Google ettevõtte profiile otsingus järjestab ja kuidas sina seda mõjutada saad. 

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi ning on EHTNE võrgustiku ja SKK liikmetele tasuta – pead end vaid eelnevalt  registreerima  kirjutades info@skk.ee või SIIN

Google ettevõtteprofiili aitab Sul luua iseõppinud praktik Hando Murumägi, kes on koolitanud sadu inimesi ja aidanud ise kümneid ettevõtteid nende profiilide haldamisel. Koolituse jooksul ja järel  on võimalus Handole esitada küsimusi!
Loe lisa: https://digioskused.ee/google-ettevotteprofiil-on-sinu-ettevotte-visiitkaart-google-otsingus/

Koolitusel kohtade arv piiratud (20 inimest)

Koolituse materjal: 

hmdigital.ee