Esileht
LEADER LEADER Saaremaa ehtne toode LEADER

Kohalik toit kohalikule kogukonnale - Saaremaa õppepäev

31. mai 2011

Saarte Koostöökogu koostöös Eesti Maaülikooli (EMÜ) ja MTÜ-ga Saare Mahe korraldab 8. ja 9. juunil 2011 Saare-, Hiiu- ja Läänemaa koostööprojekti raames õppepäeva „Kohalik toit kohaliku kogukonna toidulauale“.

 

  • Sihtgrupp - koolide ja lasteaedade köögipersonal, õpetajad, koolijuhid ning omavalitsustöötajad, kelle otsustusalaks on sisseostatava koolitoidu päritolu üle otsustamine.
  • Eesmärk - tõsta sihtgrupi teadlikkust tervislikust toitumisest ning tervist toetava keskkonna loomise võimalustest, samuti motiveerimaks haridusasutusi tervist edendava tegevuse integreerimisele kooli- lasteaia igapäevaellu.

Programm on 2-osaline, millest esimene osa on avalik ja sellest on oodatud osa võtma kõik huvilised. Programmiga saab tutvuda SIIT.

Õppepäev on kõigile osavõtjatele tasuta. Vajalik eelregistreerimine, kohtade arv piiratud. Oma tulekusoovist anna teada info@skk.ee või telefonil 56 210 102 (Sulvi Munk).

 

Toeta SKK tegevust

Võimalik on toetada nii rahaliselt, aineliselt kui ka sõnaliselt. Pakkume rakendust inimestele, kes soovivad vabatahtlikult ühise hüvangu nimel pingutada. Loe edasi...

Saarte Koostöökogu MTÜ
Tallinna tn. 58, 93819 Kuressaare, Saaremaa
Telefon: 506 8287
E-post: info@skk.ee / Saada kiri

Privaatsus ja seaded