Käimas on ettevõtlusnädal - Kohane ja võida!

5. oktoober 2021

Kutsume sind taas osalema Ettevõtlusnädalal, mis leiab aset 4.-10. oktoobrini üle kogu Eesti. Ka Saaremaal on mitmeid vahvaid tegevusi ja sündmusi, mis on suunatud ettevõtetele ja ettevõtlikele inimestele!

Saaremaa ettevõtlusnädalat korraldab SA Saare Arenduskeskus.

Saare maakonna põhisündmuste hulka kuuluvad inspiratsioonikoolitus ettevõtlushuvilisele (6.10), Saaremaa Ettevõtluspäeva konverents (7.10) ja infoveebinar ühekorrapakenditest (8.10) jpm.

Tutvu programmiga

* 7. oktoobril Thule Kojas ning ka veebiülekandega toimuval Saaremaa Ettevõtluspäeva konverentsil leiab lisaks inspireerivate ettevõtete tutvustamisele aset Euroopa tuleviku arutelu „Rohepöörde mõju Saaremaale“.

Konverents tutvustab innovaatilisi ja inspireerivaid ettevõtteid, kelle eesmärk on minimaliseerida ühiskonna ökoloogilist jalajälge, olles suunanäitjaks nii eraisikule kui ettevõtjale.

Tutvume Euroopa Liidu roheleppega, sellest tulenevate võimalustega Eestis, kuulame Rootsi kogemust rohepöörde rakendamisel ning jagame omavahel arvamusi.

Konverentsile saab registreeruda siin

* 8. oktoober kl 13:00 - 15:00 toimub veebis seminar Ühekorrapakendi ajastu lõpp!? Kuidas müüa toitu kaasa prügi tekitamata?

Ühekorrapakend on väga mugav – lihtsalt kasuta ja viska ära. Selline tarbimine on aga äärmiselt raiskav. Inimeste teadlikkus seniste tarbimisharjumuste pahupoolest tõuseb ja hakkame tasapisi ringiga korduskasutuse ja ringmajanduse juurde tagasi jõudma. Mis kõige tähtsam – ühekorrapakenditele hakatakse piiranguid seadma ka riiklikul ja EL tasemel. Veebinar annab ülevaate ühekorraplasti direktiivist ja korduskasutuslahendustest toitlustusettevõtetele.

Lisainfo ja registreerimine

*Reedel, 8. oktoobril kl 10-12.00 veebiseminar "Kas laenu saamine maapiirkonnas on võimalik?"

Veebiseminaril tutvustatakse Coop Panga finantseerimise võimalusi kui ka Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) finantseerimisabi.

Osalemine on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine: https://forms.gle/Zf4GFTjFAP15Pxay7

Veelkord kogu kava, et leiaksid just endale huviapkkuva teema!