Inspiratsiooniseminar "Teekond täiuseni" Alar Ojastuga 4. juunil

4. juuni 2021 / kell: 15:00 kuni 19:00
Nasva klubi

Ettevõtlike saare naiste klubi koostöös Saarte Koostöökoguga korraldavad 4. juunil 2021 kell 15:00-19:00 Nasva Klubis inspiratsiooniseminari ”Teekond täiuseni”, mida viib läbi Eesti tippkoolitaja Alar Ojastu, kes jagab mõtteid uute võimaluste leidmiseks ja töö mõtestamiseks.

Praegu, kui pikalt kestnud piirangud on taas leevenemas, tuleks ka enda sees teha "restart". 

Abiks enda inspireerimisel ja sisemise motivatsiooni leidmisel on seminar, millel jagab nõuandeid Eesti tippkoolitaja Alar Ojastu.

Mida seminarilt oodata?

- UNIKAALSUS

Universaalsete “edunippide” asemel tutvustab seminar uut suhtumist töösse kui tähtsasse ühiskondlikult väärtuslikku loomingusse.

- PROVOKATSIOON

Kasutan väljakutsuvaid küsimusi, mille eesmärk on inspireerida muutust ja suunata publikut jätkama arutelu pärast seminari lõppu.

- KAASATUS

Et mõju oleks maksimaalne, kasutan lisaks loengule mõtlemapanevaid visuaale, inspireerivat videot ja tipptasemel audiot

- PRAKTILISUS

Toon näiteid avalikkuse jaoks tundmatutest eestlastest, kes on koolitusel jagatavaid ideid rakendades tõusnud maailmaklassi tegijaiks.

Seminari täpsem programm

Osalemistasu: 40.-/in (sisaldab virgutuspausi)

Kohtade arv on piiratud!

Seminaril osalemiseks registreeru SIIN

Kontaktisik: Terje Aus / Telefon: 513 8767 / E-post: terje.aus@skk.ee

Inspiratsiooniseminar toimub projekti "Hoo andmine kogukondade koostöövõrgustikele!" raames!

Alar Ojastu on suurte kogemustega koolitaja, kes on nõustanud üle 10 000 inimese enam kui 300 organisatsioonis ning põhjus, miks teda ikka ja jälle esinema kutsutakse, on alati sama: soov tõsta inimeste sisemist motivatsiooni, et suurendada omakorda kliendi rahulolu, kasumlikkust, parandada koostööd ja vähendada tööjõu voolavust.