Esileht
LEADER LEADER Saaremaa ehtne toode LEADER

(24.11.2017) Saaremaa külad ühinemise keerises

24. november 2017 / kell: 10:20
Suure Töllu Puhkeküla, Lilbi küla, Saaremaa vald

SA Saaremaa Arenduskeskus koostöös MTÜ Saarte Koostöökoguga korraldab Saaremaal tunnustusürituse „Saaremaa külad ühinemise keerises“. Ootame üritusele kõiki, kes soovivad panustada kodanikuühiskonna arendamisse.

Tunnustusüritusel tulevad  rääkima  Ivi Proos , Eesti majandusteadlane ja sotsioloog, teemal „Suurest vallast ühtseks vallaks – uued väljakutsed külaseltsidele ja külavanematele“ ja Alo Heinsalu -  suure valla olemusest, tegevusest, vastutusest. Ürituse lõpetame parimate tunnustamistega.

Üritus on tasuta, eeldab eelregistreerimist (kohad piiratud). Registreerida saab hiljemalt 20.novembriks 2017.a. e-mailile: helje@sasak.ee või telefonil 45 20 573.

Üritust Saaremaal koordineerib Saaremaa Arenduskeskus. Ürituse toimumisele aitab kaasa Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Siseministeerium. Maakondade ürituste infot vaata www.uhisnadal.ee.

Toeta SKK tegevust

Võimalik on toetada nii rahaliselt, aineliselt kui ka sõnaliselt. Pakkume rakendust inimestele, kes soovivad vabatahtlikult ühise hüvangu nimel pingutada. Loe edasi...

Saarte Koostöökogu MTÜ
Tallinna tn. 58, 93819 Kuressaare, Saaremaa
Telefon: 506 8287
E-post: info@skk.ee / Saada kiri

Privaatsus ja seaded