11 - 12. septembril 2015 toimuvad Kuressaare kesklinnas SaareMaaPäevad 2015

31. august 2015

SaareMaaPäevad tutvustavad Saare maakonda kui arenevat ja ettevõtlusaktiivset piirkonda. Soov on innustada nii potentsiaalseid kui ka tegutsevaid ettevõtjaid ning noori, tuua kokku piirkonna poliitikakujundajaid, kohalike omavalitsuste töötajaid ja arvamusliidreid, et suureneks mõistmine ja toetus ettevõtlikkusele ja ettevõtluskeskkonna arengutele.

SaareMaaPäevadele on oodatud osalema kõik need, keda huvitab ettevõtlus, ettevõtjaks olemine ja ettevõtjaks saamine. See on koht, kust saada inspiratsiooni, kohtuda mõttekaaslastega, sõlmida kontakte, jagada kogemusi ja õppida kogenud ettevõtjatelt.

SaareMaaPäevade raames toimuvad mitmeid erinevaid üritused nagu ettevõtluspäev, ettevõtjate sügislaat, turupäev, lõikuspidu jne, millest igaüks leiab endale sobiva. Tulla tasub koos perega. SaareMaaPäevad toimuvad sel aastal juba kuuendat korda. Eelmistel aastatel on üritustel osalenud enam kui 10 000 inimest. Üritust korraldavad koos Saarte Koostöökogu, Saaremaa Arenduskeskus, AK Getmer ja Saarte Hääl, Raadio Kadi jt partnerid. Sellest aastast on koorineerivas rollis Saarte Koostöökogu.

11. septembril

9.30 – ­16.00 – Ettevõtluspäev
10.00 – ­16.00 – Ettevõtjate sügislaat kultuurikeskuses
18.00 -­ … – Saarte Hääle ja Raadio Kadi “Lõikuspidu”

12. septembril

10.00­ – 16.00 – Kohaliku toidu ja käsitöö suur Turupäev kesklinnas. Jätkub ettevõtjate sügislaat kultuurikeskuses