Esileht
LEADER LEADER Saaremaa ehtne toode LEADER

16.-18. aprill 2018 toimub Kuressaares kõrgetasemeline koostööseminar "Elav Põhjala maapiirkond - The Vibrant Rural North"

11. aprill 2018

Koostööseminari korraldajateks on Soome maaeluvõrgustik, Rootsi maaeluvõrgustik, Eesti maaeluvõrgustik ja Euroopa Maaelu Arengu Võrgustiku kontaktpunkt (ENRD Contact Point).

Koostööseminari peaeesmärk on teha maaelu arengu valdkonnas tihedamat võrgustikutööd, tutvuda töömeetoditega, saada ülevaade üksteise maaelu arengukavade hetkeseisust ning arutada töögruppides maaelu arenguid nüüd ja tulevikus. Koostööseminari töökeel on inglise keel.

Koostööseminari käigus toimuvad ka väljasõidud ja töötoad üle Saaremaa - külastatakse Leedri siirupiemandaid, Metsküla küla, Tihemetsa kala. Lisakxs tutvutakse ka väikelaevaehituse kompetentsikeskusega.Päevakava ja osalejate nimekiri on kättesaadav Eesti maaeluvõrgustiku kodulehelt: http://www.maainfo.ee/index.php?id=5530&page=3394&

Toeta SKK tegevust

Võimalik on toetada nii rahaliselt, aineliselt kui ka sõnaliselt. Pakkume rakendust inimestele, kes soovivad vabatahtlikult ühise hüvangu nimel pingutada. Loe edasi...

Saarte Koostöökogu MTÜ
Tallinna tn. 58, 93818 Kuressaare, Saaremaa
Telefon: 5621 0102
E-post: info@skk.ee / Saada kiri